Sraz: v pátek 14:30 na vlak. Jihlava Hlavní nádraží (vlak jede 14:49)
Návrat: v neděli 17:36 tamtéž
Co nás čeká?
Velkolepé putování známou mapou v její současné podobě! Navštívíme Stříbrnou
Skalici, již zaniklé Přibyslavice, Sázavu a klášter, dále Mrchojedy, Talmberk a
putování zakončíme v Ratajích, kde se podíváme na KCD expozici místního
zámku. Vychází nám to cca 5km pátek, 15km sobota, 5 km neděle.
Co s sebou nebo na sebe? Spacák, karimatka, minima, přiměřené
oblečení, bundu, oblečení na spaní, 1 teplé ponožky, čisté prádlo, pokrývka hlavy, šátek,
malý ručník, kartáček a pastu na zuby, mýdlo, toaleťák, baterku, terénní obuv + odpočívací obuv, hrnek + lžíci, pláštěnku (i na batoh), KPZ, nožík, zápisník a tužku, kapesné na
zmrzlinky, páteční večeře + lahev na pití +lahev na vodu


