Červnový pochod Lumíci (10. 6. – 12. 6. 2022)

Sraz: 16:30 / městské vlakové nádraží / PÁTEK (10. 6. 2022)

Návrat: 17:00 / autobusové nádraží / NEDĚLE (12. 6. 2022)

Co nás čeká?
A je to tady! Čeká nás úplně první společný pochod! Celé tři se budeme pohybovat v oblasti
Jihlávka – Mrákotín. Vybrali jsme správný směr, protože v téhle oblasti přístřešky nešetřili.
Bude-li nepříznivé počasí, přespíme v nich. Jinak máme v plánu spát pod širákem. Během pochodu určitě navštívíme i nějaké památky, takže zase něco nového poznáme! Jídlo si budeme vařit společně v kotlíku na ohni. A hlavně zažijeme nové dobrodružství! ?

S sebou a na sebe?
Spacák, karimatka, minima, oblečení dle počasí, bundu, teplé oblečení na spaní, 1 teplé ponožky, čisté prádlo, šátek, malý ručník, kartáček a pastu na zuby, baterku, terénní obuv pláštěnku, KPZ, zápisník a tužku, láhev na pití + láhev na vodu (aspoň 1l vody na společné vaření, vodu budeme po cestě dopouštět!) + páteční večeři.

Nebalte s sebou žádné zbytečnosti, celý tři dny půjdeme s batohem na zádech!

Nezapomeňte si nechat místo v batohu na společné zásoby a na společné vybavení.

Cena? 400 Kč

Účast nahlaste prosím nejpozději do 8. 6. 2022 odevzdáním přihlášky, smskou nebo mailem. Děkujeme!

PŘIHLÁŠKA