DŘEVAŘSKÉ KLÁNÍ III

Posledně byla tato akce zrušena na poslední chvíli, a tak jsme si museli celý rok počkat. Letos tedy oprášíme třetí kolo našeho Dřevařského klání, které bude obsahovat všemožné disciplíny v čele s tou Královskou (porážení a odvětvení stromu). Pokud vám aktuální situace nebrání v účasti, tak si začněte brousit sekery a opatrně je zabalte s sebou.

Sraz: 16:40/Okříšky (vlak.nádraží)/PÁTEK (26. 11. 2021)

Návrat: 17:07/Okříšky (vlak.nádraží)/NEDĚLI (28. 11. 2021)

S sebou: Spacák, karimatka, zelená košile (šátek a minima), oddílové triko + spací, triko s dlouhým rukávem, dlouhé kalhoty, pevné boty, zimní bunda, mikina nebo svetr, čisté s. prádlo, kartáček a pasta, lžíci, láhev s pitím – 1,5l, čepici, pláštěnku, baterku, nůž, KPZ, deník a tužku.

Večeři na první den, špekáček/klobásek na opečení+pečivo.
Snídani na sobotu (buchty).

Vše sbaleno v jednom pohodlném baťohu! Oblečení, co máte zrovna na sobě, znovu už nebalte.

Přihláška