II. Dřevařské klání – Čikov

Sraz: 16:55 Okříšky-vlakové n./PÁTEK (15. 11. 2019)

Návrat: 15:52 Okříšky-vlakové n./NEDĚLE (17. 11. 2019)

Přihláška na II. Dřevorubecké klání

Dřevorubecké klání je soutěž, která prověří, zda přihlášení účastníci umí správně a bezpečně pracovat s pilou, sekerou či nožem. Soutěžící se musí nejenom orientovat v dřevinách, ale i zvládat základní techniky rozdělávání ohně…

Kdo bude letos šampionem? To se dozvíme všichni 16. listopadu večer!

S sebou:

Spacákkarimatkaterénní obuv, zelená košile, minima, deník, oddílové tričko, triko s dlouhým rukávem, mikinu nebo svetr, bundu, oblečení na spaní, 2 teplé ponožky + čisté prádlo, šátek, čepici, kartáček a pastu na zuby, baterku, pláštěnku, KPZ, nůž, 1L láhev s pitím, večeři na pátek, 3x čoko-tyčinka (jako energetická svačinka).

Vše sbaleno v jednom pohodlném baťohu!

Cena: 250,-

4 komentáře: „II. Dřevařské klání – Čikov

  1. Napadlo nás nechat pod stránkou akce malé místo pro vzájemnou komunikaci, která by se týkala svozu dětí na sraz. Je zbytečné jezdit v poloprázdných autech tu stejnou trasu z Brtnice a zpět. Kdo má místo, tak sem prosím napište. Děkujeme

    1. Právě bychom potřebovali místo pro Kamila, nemáme možnost ho odvézt, ani přivést.. Děkujeme!

  2. Poslal jsem číslo, kdyby ještě někdo hledal/nabízel odvoz, tak napište.

Komentáře nejsou povoleny.