IV. DŘEVAŘSKÉ KLÁNÍ

Od akce k akci! Neuplynulo ani 14dní (od Podzimního pochodu) a vy už se můžete těšit na čtvrtý ročník Dřevařského klání na Čikově. Tuto soutěž nemá cenu příliš představovat, proto Nabruste sekery, nože, zabalte vše dle pokynů a honem na nádrž do Čikova. Kdo nemá svoz, napište 🙂

Sraz:         16:40 / OKŘÍŠKY, VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ / PÁTEK (11. 11. 2022)

Návrat:   17:07 / OKŘÍŠKY, VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ / SOBOTA (13. 11. 2022)

Přihláška

S sebou:      Spacák, karimatka, zelená košile (šátek a minima), oddílové triko + spací, triko s dlouhým rukávem, dlouhé kalhoty + podvlíkačky, pevné boty, podzimní teplá bunda, mikina nebo svetr, čisté s. prádlo, kartáček a pasta, láhev s pitím – 1,5l, čepici, pláštěnku, baterku, nůž, sekeru, uzlovačku, KPZ, kapesné.

Jídlo:   špekáček/klobásek na opečení+pečivo na první večeři,
            alespoň 2x sladkost jako energetický doping.

Vše sbaleno v jednom pohodlném baťohu! Oblečení, co máte zrovna na sobě, znovu už nebalte. Však to znáte 🙂 🙂 🙂

Cena:    400,-       (Zahrnuje: Jídlo a dopravu)