Jarní pochod 2019

Jarní pochod bude probíhat od čtvrtka do neděle (18. – 21. 4.2019). Trasa pochodu je naplánovaná převážně podél vodní nádrže Mohelno a Dalešice. Na této cestě nás čeká i drobné zastavení u jaderné elektrárny Dukovany, kde si prohlédneme její expozici. První přespání nás čeká v obci Dukovany, z které vyrazíme podél přečerpávací soustavy nádrží do Dalešic. Třetí noc plánujeme strávit ve Studenci. Pochod v neděli zakončíme nasednutím do autobusu v Třebíči, který nás dopraví zpátky do Brtnice.

Na co nezapomenout?

Spacák, karimatka, terénní obuv, zelená košile, minima, deník, oddílové tričko, triko s dlouhým rukávem, mikinu nebo svetr, bundu, oblečení na spaní, 3 teplé ponožky, čisté prádlo, šátek, čepici, malý ručník, kartáček a pastu na zuby, baterku, lžičku, pláštěnku, KPZ, nůž, 1L láhev s pitím, špekáček, pomazánkové máslo, jablko, 4x čoko-tyčinka. Vše zabalte do jednoho pohodlného batohu.

Nezapomeňte na srazu odevzdat přihlášku na Jarní pochod!

Sraz:

09:00 ČTVRTEK (18. 4.) před klubovnou

Návrat:

17:00 NEDĚLE (21. 4.) před klubovnou

Cena:

600,-