Květnový pochod

Přihláška

Máme tu jaro v plném proudu, proto naše další akce bude už kompletně venkovní. Se vším všudy! Budeme spát venku (ve stanech), vařit v kotlících na ohni a vůbec se toulat, kochat naší krajinou s mapou a buzolou v kapse. Kam že se jede? Na to vás snad navedou obrázky v přihlášce.

Sraz:         15:40 / Autobusové nádraží – Jihlava (autobus) / PÁTEK (13. 5. 2022)

Návrat:   17:17 / Jihlava – MĚSTO (vlak) / NEDĚLE (15. 4. 2022)

S sebou: Teplý spacák, karimatka, zelená košile (šátek a minima), oddílové triko + spací, triko s dlouhým rukávem, kraťasy, pevné boty, lehká bunda, teplá mikina, čisté s. prádlo, kartáček a pasta, lžička, hrneček, láhev s pitím – 1,5l, čepici, pláštěnku, baterku, nůž, KPZ, deník a tužku (kapesné: 200,- „na kofolu po cestě“).

Nezapomeňte na místo v batohu na společné jídlo, kotlíky a část stanu J.

Jídlo: Pár sušenek/tyčinek na cestu (3x), špekáček/y na páteční večeři.

Cena: 500,- (jídlo – doprava)