Moravský kras LUMÍCI

20. – 22. 5. 2022

Sraz: 15:25 na autobusovém nádraží v Jihlavě (15:40 jede autobus)
Návrat: 18:10 tamtéž

Co nás čeká?
Vydáme se na dobrodružnou cestu do Moravského krasu. Máme zapůjčenou skautskou základnu ve Křtinách a odtud se v sobotu vydáme do srdce krasu. Navštívíme Macochu a pokud se nám podaří včas zakoupit vstupenky tak i Punkevní jeskyně. V plánu je i návštěva Kateřinské jeskyně a procházka blízkým krasem. V neděli na zpáteční cestě prozkoumáme místo pobytu neolitických tlup na skále Kolíbky a slavné Rudické propadání.

Co s sebou nebo na sebe?
Spacák, karimatka, minima, oblečení dle počasí, bundu, oblečení na spaní, 1 teplé ponožky, čisté prádlo, šátek, malý ručník, kartáček a pastu na zuby, baterku, terénní obuv (pokud není nepromokavá tak jedny náhradní boty, ale opravdu jen jedny!), přezůvky, pláštěnku, KPZ, zápisník a tužku, velkou láhev na pití + páteční večeři. Nezapomeňte si nechat místo v batohu na společné zásoby!

Cena?   
500 Kč (doprava + ubytování + jídlo) Vstupy do jeskyní apod. hradíme z oddílového fondu.

Účast prosím nahlaste co nejdříve – vstupenky do jeskyní je potřeba koupit dopředu a již teď je půlka míst obsazená. Nejpozději pak do 18.5.2022. Děkujeme!

PŘIHLÁŠKA