Po stopách Čumula – Lumíci

Sraz: ve středu 16:00 na autobusovém nádraží v Jihlavě

Návrat: v sobotu 17:30 na městském vlakovém nádraží v Jihlavě
Co nás čeká? Badatelé! Přijměte pozvání na nebezpečný lov bájného tvora Čumula! Jeho nejčerstvější stopa se objevila v lesích kolem Javořice a je nutné neprodleně zde provést výzkum. Podaří-li se nám tajemného tvora odchytit, čeká nás nehynoucí sláva a věhlas! Bydlet budeme na hájovně Čejkovna, ve zděné, vytápěné budově. Čeká nás mimo jiné i výlet do Telče. Na této akci budeme bydlet společně s mladším oddílem Plšíků
Co s sebou nebo na sebe? Spacák, minima, teplé oblečení, bundu, oblečení na spaní, 1 teplé ponožky, čisté prádlo, šátek, čepici, malý ručník, kartáček a pastu na zuby, baterku, terénní obuv (pokud není nepromokavá tak jedny náhradní boty, ale opravdu jen jedny!), přezůvky, pláštěnku, KPZ, zápisník a tužku, oddílový hrnek, středeční svačinu/večeři + pití, 3 brambory.

>>> Nezapomeňte si nechat místo v batohu na společné zásoby! <<<

Cena? 500 Kč

Přihláška