Podzimní pochod 2019

Podzimní pochod letos proběhne od 27. 10. do 30. 10. 2019. Během našeho putování navštívíme překrásný tok Rokytné, který půjdeme z Jaroměřic pře Biskupice do Tavíkovic.

Spaní je domluvené během cesty ve školách. Stačí pouze spacák a karimatka.

S Sebou:

Podepsanou přihlášku! Spacákkarimatkaterénní obuv, zelená košile, minima, deník, oddílové tričko, triko s dlouhým rukávem, mikinu nebo svetr, bundu, oblečení na spaní, 3 teplé ponožky, čisté prádlo, šátek, čepici, malý ručník, kartáček a pastu na zuby, baterku, lžičku, pláštěnku, KPZ, nůž, 1L láhev s pitím, večeři na neděli a buchty na pondělní snídani (pro sebe), 4x čoko-tyčinka (jako energetická svačinka). Vše zabalte do jednoho pohodlného batohu.

Sraz:

17:00 Okříšky-vlakové nádraží/NEDĚLE (27.10.)

Návrat:

14:50 Brtnice-klubovna/STŘEDA (30.10.)

Cena:

500,-