PODZIMNÍ POCHOD

podél Sázavy (26. 10. – 29. 10. 2022)

Velevážené dámy a velevážení pánové,

čeká nás krásná procházka podél řeky Sázavy. Spaní máme zajištěno v sokolovnách, školách po cestě (Sázava, Kácov, Ledeč n S.). Cestou potkáme několik hradů, a míst, které byly předlohou pro hru Kingdom Come (porovnáme se screenshoty), uvaříme něco dobrého během dne na ohníčcích a pak hlavně uvidíme pořádný kus řeky, kterou pak možná pojedeme v létě na lodích („Odměnovka 2023“). Rozhodně je na co se těšit! Kdo jede? (Nahlaste na příští schůzce).

Sraz:         08:10 / JIHLAVA HL NÁDRAŽÍ / STŘEDA (26. 10. 2022)

Návrat:   16:31 / JIHLAVA MĚSTSKÉ NÁDRAŽÍ / SOBOTA (29. 10. 2022)

S sebou:      Spacák, karimatka, zelená košile (šátek a minima), oddílové triko + spací, triko s dlouhým rukávem, dlouhé kalhoty, pevné boty, podzimní bunda, mikina nebo svetr, čisté s. prádlo, kartáček a pasta, lžíci, láhev s pitím – 1,5l, čepici, pláštěnku, baterku, nůž, KPZ, kapesné.

Jídlo:   Svačinu na první den, špekáček/klobásek na opečení+pečivo,
            alespoň 4x sladkost jako energetickou svačinku po cestě.

Vše sbaleno v jednom pohodlném baťohu! Nezapomeňte si nechat nějaké místo na společné jídlo a kotlíky. Oblečení, co máte zrovna na sobě, znovu už nebalte. JJJ

Cena:    800,-       (Zahrnuje: Ubytování v teple a suchu, dopravu, stravu a případně vstupy na
některou památku po cestě.)