Předvánoční Krátká

Kdy, kde, v kolik?

Sraz v pátek9. 12. v 16:15 autobusovém nádraží v Jihlavě (stanoviště 18).Návrat v neděli11. 12. v 12:30 na městském vlakovém nádraží Jihlavě. (Případně ještě upřesníme. IDOS v ten den mění jízdní řády a v současné době není k nalezení aktuální spojení. Předpokládáme ale, že se nic nezmění a využijeme stejné spoje jako pokaždé.)

Tam jedeme celou cestu autobusem. Zpáteční cesta je částečně autobusem a ze Žďáru do Jihlavy vlakem. Pokud víte, že váš Plšík potřebuje na cestu kinedryl, dejte mu ho zavčasu před cestou. Díky!

Co budeme dělat?

Ubydlíme se na starém (ale krásně zrekonstruovaném) statku, kde sídlí Dům přírody Ždárských vrchů. Čekají nás výlety do okolí – nedaleké vesničky i skály a také prohlídka Domu přírody. Když budeme mít štěstí, užijeme si zasněžené Žďárské vrchy J. Spíme v učebnách na karimatkách.

Co s sebou a na sebe?

Spacák, karimatka, náhradní oblečení a čisté prádlo, oddílové triko, zelenou košili, oblečení na spaní, hygič (malý ručník, pasta, kartáček), baterku, přezuvky, pevnou obuv, pláštěnku, šálu, čepice, rukavice, KPZ, minima, zápisník a psací potřeby. Na pátek svačinu = večeři a pití (lahev alespoň 1l). Ze společných zásob vaříme od sobotní snídaně. Končíme nedělní sváčou na cestu (ze základny odcházíme kolem 10. hodiny). Drobné kapesné (do 200 Kč, na recepci DP jsou pěkné suvenýry a bude tu i vánoční prodejní výstava).

Vše zabalte do jednoho velkého pohodlného batohu, nic nebalte do tašek do ruky apod. Ať nic nezapomeneme v autobuse/vlaku. Nezapomeňte nechat kousek volného místa na společné zásoby. Spíme ve vytápěné budově, všechno mokré celkem snadno usušíme. Mobily a podobnou techniku nechte doma! V případě nutnosti je možno volat vedoucím.

Cena?

400 Kč (doneste na schůzku s přihláškou, nebo až na místo srazu) Přihlašujte do středy 7. 12. (osobně, mejlem, smskou). Potřebujeme včas znát počty kvůli nákupu zásob. Díky!

PŘIHLÁŠKA