Příprava na přežití na Roháči

11.3. – 13. 3. 2022

Sraz:
16:00 na autobusové zastávce v Brtnici (16:11 jede bus)

Návrat:
17:15 v Jihlavě na autobusovém nádraží

Co nás čeká?
V Jihlavě přeskočíme na další autobus, který nás vyloží v pustých lesích pod vrcholem Roháč. Budeme-li mít štěstí, dojdeme na základnu – chatičku. V chatě je elektrický proud, topí se v kamnech, pro vodu chodíme do nedaleké studánky. Celý víkend budeme zdokonalovat své dovednosti v oblasti přežití v divočině.

Co s sebou nebo na sebe?
Spacák, minima, teplé oblečení, bundu, oblečení na spaní, 1 teplé ponožky, čisté prádlo, šátek, rukavice, čepici, malý ručník, kartáček a pastu na zuby, baterku, terénní obuv (pokud není nepromokavá tak jedny náhradní boty, ale opravdu jen jedny!), přezůvky, pláštěnku, KPZ, zápisník a tužku, páteční večeři, 3 brambory. Nezapomeňte si nechat místo v batohu na společné zásoby!

Účast dětí nahlaste nejpozději do 10.3.2022 odevzdáním přihlášky, smskou nebo mailem. Děkujeme!