V. DŘEVAŘSKÉ KLÁNÍ

Je to tu, páté dřevařské klání!!! Letos přidáváme k jednotlivým disciplínám i novou bodovanou soutěž NEJLEPŠÍ UTOPENEC, ty je třeba donést na příští schůzku (16. 11.). Soutěže se tak může zúčastnit každý, i když by zrovna nejel. V sobotu proběhne samotné klání a v neděli už budeme znát nového vítěze. Cesta na chatu povede v pátek z Velkého Meziříčí podél řeky Oslavy (19km).  

Sraz:         08:25 / JIHLAVA AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ / PÁTEK (17. 11. 2023)

Návrat:   17:07 / VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ OKŘÍŠKY/ NEDĚLE (19. 11. 2023)                   

S sebou:      Podle zkušeností (spacák+karimatku, teplé oblečení, čepici, nůž…) – spíme uvnitř.
V případě potřeby koukněte na seznam z minulých let J.

Jídlo: špekáček+pečivo, 3x sladkosti, 1,5 l vody, kapesné

Cena:   400,-    (Zahrnuje: Dopravu tam a zpět, jídlo)

Přihláška