Vánoční výprava 17. – 19. 12. 2021

Sraz: v pátek na Jihlava – městské vlakové nádraží v 17:30 (17:44 jede vlak)

Návrat: v neděli v 16:20 tamtéž

Co nás čeká?

Čeká nás klasický vánoční výlet na Kanclíř – na místo, kde pořádáme letní expedici. Tam si opečeme buřty a zjistíme, jestli náhodou není naježeno pod nějakým stromečkem. Spát budeme v Třeboni na klubovně našich spřátelených skautů Poutníků. V sobotu nás čeká i společná sváteční večeře.

Co s sebou?

S sebou: Spacák, karimatku (spíme v budově, na podlaze), teplé náhradní oblečení, oblečení na spaní, šátek, malý ručník a hygienické potřeby, baterku, přezuvky, KPZ, zápisník, terénní obuv (podle počasí příp. i náhradní), pláštěnku, hrnek, ešus nebomisku, lžíci, kapesné, páteční večeři a pití na cestu.

A speciálně: drobná ukázka/ochutnávka cukroví + dáreček pro ostatní kamarády (kdo chce ?)

Vzhledem k epidemiologické situaci, a i proto, že děti po akci půjdou ještě do školy, prosíme o jejich „projistou“ otestování před odjezdem. Děkujeme

Prosíme o nahlášení SMSkou/e-mailem a to nejpozději do 16. 12. 2021

Cena? 350 Kč

PŘIHLÁŠKA