Vánoční výprava do Brna Cestovatelé

Sraz: 16:40 Okříšky-vlakové n./PÁTEK (20. 12. 2019)

Návrat: 15:07 Okříšky-vlakové n./NEDĚLE (22. 12. 2019)

Tento rok navštívíme v předvánočním čase Brno. Čekají nás dvě prohlídky stálých expozic Moravského zemského muzea: První nám představí původ člověka a vznik kultury, druhá pak faunu Moravy. Nezapomeňte s sebou jeden dáreček na obdarování, který splňuje záludné zadání. 🙂

Zadání dárečku: Cena: 20-30,- , školní potřeba, vzor s křížem/obsahuje kříž

Přihláška na Vánoční výpravu

S sebou:

Spacákkarimatkateplá obuv, minima, deník, oddílové tričko, triko s dlouhým rukávem, mikinu nebo svetr, teplou bundu, oblečení na spaní, 2 teplé ponožky + čisté prádlo, šátek, čepici, rukavice, kartáček a pastu na zuby, baterku, pláštěnku, KPZ, nůž, 1L láhev s pitím, večeři na pátek, 3x čoko-tyčinka (jako energetická svačinka). Drobné kapesné na trh a drobnou krabičku s cukrovím. 🙂

Vše sbaleno v jednom pohodlném baťohu!

Cena: 350,-

1 komentář: „Vánoční výprava do Brna Cestovatelé

  1. Necháváme pod stránkou akce zase malé místo pro vzájemnou komunikaci, která by se týkala svozu dětí na sraz. Je zbytečné jezdit v poloprázdných autech tu stejnou trasu z Brtnice a zpět. Kdo má místo, tak sem prosím napište. Děkujeme

Komentáře nejsou povoleny.