Vánoční Výprava

Kdy, kde, v kolik?

Sraz v pátek 8. 12. v 17:30 na městském vlakovém nádraží v Jihlavě.Návrat v neděli 10. 12. v 16:15 tamtéž.

Co budeme dělat?

Pokračujeme v dlouholeté tradici Vánočních výprav na Kanclíř. Opět jedeme společně Lumíky. Bydlet budeme v Třeboni u skautů na klubovně. V sobotu vyrazíme na celý den na Kanclíř (tam pěšky, zpátky vlakem). Na místě tábořiště si uspořádáme „malé vánoce“, opečeme buřty a zavzpomínáme na léto. Kdo chce někomu naježit pod stromeček, dárky s sebou J.

Co s sebou a na sebe?

Spacák, karimatku (spíme na zemi v klubovně), náhradní oblečení a čisté prádlo, oddílové triko, zelenou košili, oblečení na spaní, hygič, baterku, přezuvky, pevnou zimní obuv, pláštěnku, šálu, čepici, rukavice, KPZ, minima, zápisník a psací potřeby, drobné kapesné. Hrnek, ešus (jen jeden díl), lžíci. Na pátek velkou svačinu (= večeři) a pití (lahev alespoň 1l). Pokud se vejde, tak menší batůžek na sobotní výlet (musí se do něj vlézt pláštěnka, svačina a pití). Ze společných zásob vaříme od sobotní snídaně. Končíme nedělní sváčou po cestě. Zadání na vánoční hru: vánočně zabalený dárek za 30 Kč, který se skládá ze 3 materiálů J.

Zásoby tentokrát nakoupíme až v Třeboni, na srazu do batohů už nic nepřibude.  Spíme ve vytápěné budově, všechno mokré celkem snadno usušíme. Mobily a podobnou techniku nechte doma!

Cena?

500 Kč (doneste na schůzku s přihláškou, nebo až na místo srazu)

Přihlašujte do středy 6. 12. (osobně, mejlem, smskou). Díky!

PŘIHLÁŠKA