Velikonoční výprava – Chata u rybníka Řeka

28. – 31. 3. 2024

Kdy, kde, v kolik?

Sraz ve čtvrtek 28. 3. v 11:15 na městském vlakovém nádraží v Jihlavě.Návrat v neděli 31. 3. v 14:26 tamtéž.

Co budeme dělat?

Podíváme se do překrásného kraje Karla Havlíčka Borovského. Ubytujeme se na základně u rybníka Řeka, kterou nám propůjčili místní skauti. Využijeme velikonočního volna k poznávání místní krajiny. Nepochybně podnikneme několik zajímavých výletů, např. k rybníku Velké Dářko, kde si nenecháme ujít místní pláže. A v neposlední řadě si společně užijeme spoustu zábavy.

Co s sebou a na sebe?

Spacák, náhradní oblečení a čisté prádlo, oddílové triko, zelenou košili, oblečení na spaní, hygič, baterku, přezuvky, pevnou obuv, pláštěnku, čepici, KPZ, minima, zápisník a psací potřeby, drobné kapesné.  Na čtvrtek velkou svačinu (= večeři) a pití (lahev alespoň 1l). Pokud se vejde, tak menší batůžek na výlet (musí se do něj vlézt pláštěnka, svačina a pití). Ze společných zásob vaříme od páteční snídaně. Končíme nedělní sváčou po cestě.

V batohu nechte i místo na společné zásoby.  Spíme ve vytápěné budově, všechno mokré celkem snadno usušíme. Mobily a podobnou techniku nechte doma!

Cena?

600 Kč (doneste na schůzku s přihláškou, nebo až na místo srazu) Přihlašujte do úterý 26. 3. (osobně, mejlem, smskou). Díky!

PŘIHLÁŠKA