Velikonoční výprava na Janštejn

Na tři noci se našim domovem stane Janštejnský srub a jeho okolí. Čeká nás konečně zálesácká výzva: pečení chleba v kotlíku (nebo v Kotlíkovi, záleží, jak se bude dařit). Aby nebylo gastronomie málo, upečeme si králíka (v troubě) a brambory (v ohni)! Kromě toho, si zkusíme vyrobit lakrosové hole a vnést do oddílu novou indiánskou hru. Určitě si užijeme procházky po okolí, zahrajeme si různé hry jak venku, tak u stolu.

Kdo tu ještě nebyl, připravte se na útulný srub, kde si topíme v kamnech, pro vodu chodíme do nedaleké studánky. Spíme na matracích v podkroví. Ve srubu je celkem tma, určitě se vyplatí nové baterie do baterky.

Sraz: ve středu v 16:30 na vlakové zastávce Jihlava město (16:40 jede vlak)
Návrat: v sobotu v 19:17 tamtéž

Co s sebou nebo na sebe:
Spacák, minima, odpovídající oblečení, bundu, oblečení na spaní, teplé ponožky, čisté prádlo,
šátek, malý ručník, kartáček a pastu na zuby, baterku, terénní obuv (pokud není nepromokavá tak
jedny náhradní boty, ale opravdu jen jedny!), přezůvky, hrnek, pláštěnku, KPZ, zápisník a tužku, 5
brambor, středeční večeře + pití.

Účast nahlaste nejpozději do 24.3.2024 odevzdáním přihlášky, smskou nebo mailem. Díky!

Přihláška

Cena: 600 Kč