Velikonoční výprava Ždárské vrchy – Lumíci

14. 4. – 16. 4. 2022

Sraz: ve čtvrtek v 8:15 na autobusové zastávce v Brtnici (8:24 jede bus)
Návrat: v sobotu v 17:18 v Jihlavě na autobusovém nádraží

Co nás čeká:
Ubytujeme se v malebné vesničce Krátká v budově řečené Rychta. Navštívíme nedaleké Sněžné s vyhlášenou cukrárnou, podnikneme výlet ke skalám a užijeme si i další krásy chráněné oblasti. Na zpáteční cestě se zastavíme i ve Žďáře nad Sázavou na Zelené hoře a na Velikonočním jarmarku.

Co s sebou nebo na sebe:
Spacák, minima, teplé oblečení, bundu, oblečení na spaní, 1 teplé ponožky, čisté prádlo, šátek, rukavice, čepici, malý ručník, kartáček a pastu na zuby, baterku, terénní obuv (pokud není nepromokavá tak jedny náhradní boty, ale opravdu jen jedny!), přezůvky, pláštěnku, KPZ, zápisník a tužku, čtvrteční velkou svačinu (společná až večeře). Kapesné cca 200 Kč. Nezapomeňte si nechat místo v batohu na společné zásoby!

Účast nahlaste nejpozději do 13.4.2022 odevzdáním přihlášky, smskou nebo mailem. Děkujeme!

PŘIHLÁŠKA