VÝPRAVA DO PRAHY

Je to tu! Čeká na nás matka všech měst – stověžatá Praha. Společně projdeme všechny zásadní místa české historie od dob českých knížat a králů (Vyšehrad, Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí, Pražský orloj…) až po místa spojená s novodobými dějinami (kostel v Resslově ulici, Národní třídu…). Svezeme se metrem, půjdeme podél Vltavy po Náplavce, podíváme se na panorama noční Prahy. Je toho zkrátka moc. Spát budeme v klubovně u skautů Pětkařů 🙂 děkujeme!

PŘIHLÁŠKA

Sraz: 17:10/Autobusové nádraží (Jihlava)/PÁTEK (18. 3. 2022)

Návrat:   15:35/Autobusové nádraží (Jihlava)/NEDĚLE (20. 3. 2022)

S sebou: Spacá, karimatka, zelená košile (šátek a minima), oddílové triko + spací, triko s dlouhým rukávem, dlouhé kalhoty, pevné boty, zimní bunda, mikina nebo svetr, čisté s. prádlo, kartáček a pasta, ešus + lžička + hrneček, láhev s pitím – 1l, čepici, rukavice, pláštěnku, baterku, nůž, KPZ, deník a tužku a malý batůžek. (Kapesné na pohled nebo čaj 200,-), respirátor na cestu.

+ Večeři, snídani (buchty) a pořádnou svačinu na sobotu (budeme až večeřet).

Cena: 800,- (vstupy, lístky, doprava, jídlo)
Potvrďte prosím účast v SMS do příští schůzky.

Vše sbaleno v jednom pohodlném baťohu! Oblečení, co máte zrovna na sobě, znovu už nebalte.