Výprava do Třeboně

(16. – 18.12.2022)

Sraz: 17:30 (odjezd v 17:44) v pátek 16.12 městské vlakové nádraží Jihlava

Návrat: 16:18 městské vlakové nádraží Jihlava

Co nás čeká?

Projdeme se vánoční Třeboní, zavítáme i na vánoční trhy, prohlédneme si zámek. V sobotu si uděláme výlet na Nový Kanclíř, kam jezdíme na tábor. Ověříme, jestli nám tam náhodou Ježíšek něco nenechal ? a večer si dáme slavnostní hostinu. Spíme klasicky na klubovně třeboňských skautů, akce se tradičně účastní i členové oddílu Brtníci a většina táborových i oddílových vedoucích.

Co s sebou a na sebe:

Spacák, karimatku, minima, teplé oblečení, bundu, oblečení na spaní, 1 teplé ponožky, čisté prádlo, šátek, čepici, malý ručník, kartáček, pastu, baterku, terénní obuv (pokud není nepromokavá tak jedny náhradní boty), přezuvky, pláštěnku, KPZ, zápisník a tužku, páteční večeři + lahev na pití, můžete svému dítku přibalit i malou krabičku s cukrovím.

Pokud chcete obdarovat své kamarády v oddíle, tak určitě vezměte dárečky.

A sebou na vánoční hru: Vánoční dárek černé barvy za 27kč (zabalený, nepopsaný)

Cena: 500 Kč

Prosíme o odevzdání přihlášky/nahlášení dětí smskou (720 106 547) nejpozději do 11.12.2022.

PŘIHLÁŠKA