Výprava – Mrákotín – Čejkovna

Kdy, kde, v kolik?
Sraz ve středu 25. 10. v 16:00 na autobusovém nádraží v Jihlavě. Návrat v sobotu 28. 10. v 17:30 na městské vlakové nádraží v Jihlavě.


Co budeme dělat?
Ubydlíme se na hájence Čejkovna pod Javořicí nedaleko Velkého pařezitého rybníka. Čekají nás výlety do krásného okolí, při kterých nachodíme spousty kilometrů a samozřejmě i mnoho her. V sobotu se projdeme po Telči, odkud pak pojedeme vlakem zpátky do Jihlavy. Tentokrát jedeme společně s Lumíky .


Co s sebou a na sebe?
Spacák, náhradní oblečení a čisté prádlo, oddílové triko, zelenou košili, oblečení na spaní, hygič (malý ručník, pasta, kartáček), baterku, přezuvky, pevnou obuv, pláštěnku, šátek, čepice, rukavice, KPZ, minima, zápisník a psací potřeby, 3 menší brambory. Na středu velkou svačinu (= večeři) a pití (lahev alespoň 1l) Ze společných zásob vaříme od čtvrteční snídaně. Končíme sobotní obědovou sváčou po cestě.
Vše zabalte do jednoho velkého pohodlného batohu, nic nebalte do tašek do ruky apod. Ať nic
nezapomeneme v autobuse/vlaku. Nezapomeňte nechat kousek volného místa na společné zásoby.
Spíme ve vytápěné budově, všechno mokré celkem snadno usušíme. Mobily a podobnou techniku
nechte doma! V případě nutnosti je možno volat vedoucím (nicméně signál je tu prachmizerný ).

Cena?
500 Kč (doneste na schůzku s přihláškou, nebo až na místo srazu)


Přihlašujte do pondělí 23. 10. (osobně, mejlem, smskou). Potřebujeme včas znát počty kvůli nákupu zásob. Díky!
Ve středu jedeme celou cestu autobusem (50 minut), pokud je potřeba, dejte svému dítku kinedryl. Zpáteční cestu
pojedeme vlakem.

PŘIHLÁŠKA