Výprava Mrákotín – Čejkovna

Kdy, kde, v kolik?
Sraz ve středu 26. 10. v 7:00 na zastávce Brtnice náměstí. Návrat v pátek 28. 10. v 12:30 na autobusové nádraží v Jihlavě.


Co budeme dělat?
Ubydlíme se na hájence Čejkovna pod Javořicí nedaleko Velkého pařezitého rybníka. Čekají nás výlety do krásného okolí i spousta her. Možná ještě porostou houby . Z autobusové zastávky v Mrákotíně je to na hájenku cca 3 km.


Co s sebou a na sebe?
Spacák, náhradní oblečení a čisté prádlo, oddílové triko, zelenou košili, oblečení na spaní, hygič (malý ručník, pasta, kartáček), baterku, přezuvky, pevnou obuv, pláštěnku, šátek, čepice, rukavice, KPZ, minima, zápisník a psací potřeby, 3 menší brambory. Na středu velkou svačinu = oběd a pití (lahev alespoň 1l). Ze společných zásob vaříme od středeční odpolední svačiny. Končíme páteční sváčou na cestu (ze základny odcházíme kolem 10. hodiny).
Vše zabalte do jednoho velkého pohodlného batohu, nic nebalte do tašek do ruky apod. Ať nic nezapomeneme v autobuse/vlaku. Nezapomeňte nechat kousek volného místa na společné zásoby. Spíme ve vytápěné budově, všechno mokré celkem snadno usušíme. Mobily a podobnou techniku nechte doma! V případě nutnosti je možno volat vedoucím.


Cena?
400 Kč (doneste na schůzku s přihláškou, nebo až na místo srazu)

Přihlašujte do neděle 23. 10. (osobně, mejlem, smskou). Potřebujeme včas znát počty kvůli nákupu zásob. Díky!