Výprava na farmu Zašovice (PLŠÍCI)

PŘIHLÁŠKA

Kdy, kde, v kolik?

25. – 27. 2. 2022

Sraz v pátek na Chaloupkách (zámeček nad Novou Brtnicí) v 16:00. Návrat v neděli autobusem v 16:53, zastávka Brtnice náměstí

Z Chaloupek dojdeme pěšky přes les do Zašovic (cca 3 km) a protože jsme oddíláci začátečníci, batohy pojedou autem ☺. Zpátky pojedeme celou cestu autobusem.

Co budeme dělat?

Protože je to naše úplně první výprava, čeká nás mnoho nového. Budeme si připravovat jídlo i dřevo do kamen, vyrazíme na výlet po okolí a nemine nás ani pomoc u zvířat na přilehlém statku. A samozřejmě spousta her!  A mimochodem, máme skvělou možnost okouknout místo konání našeho letního tábora…

Co s sebou a na sebe?

Spacák (karimatka netřeba, spíme na zemi na matracích), náhradní oblečení a čisté prádlo, oblečení na spaní, čepici, šálu, rukavice (hodí se dvoje, zvlášť, pokud bude sníh) „hygič“ (malý ručník, pasta, kartáček), baterku, přezuvky, pevnou obuv (holínky netřeba, na farmě jsou k zapůjčení), pláštěnku, šátek, kartičku pojištěnce nebo její kopii, KPZ, na pátek svačinu = večeři a pití. Ze společných zásob vaříme od sobotní snídaně.

Vše zabalte do jednoho velkého pohodlného batohu, nic nebalte do tašek do ruky apod. Spíme ve vytápěné budově, nejsou potřeba troje náhradní boty ani čtyři mikiny ☺ Všechno mokré celkem snadno usušíme. Mobily nechte doma. V případě potřeby je možno volat vedoucím. 

Cena?

250 Kč (doneste na schůzku s přihláškou, nebo až na místo srazu)Přihlašujte do středy 23.2.! Potřebujeme znát včas počet, kvůli nákupu zásob. Díky!