Výprava na Janštejn

Kdy, kde, v kolik?
Sraz v pátek 24. 11. v 16:30 na městském vlakovém nádraží v Jihlavě. Návrat v neděli 26. 11. v 17:20 tamtéž.


Co budeme dělat?
Prozkoumáme blízké i daleké okolí srubu a hlavně nedalekou hradní zříceninu. Nachystáme dřevo, budeme si vařit na kamnech a samozřejmě nás čeká spousta her a dobrodružství.


Co s sebou a na sebe?
Spacák, náhradní teplé oblečení a čisté prádlo, oddílové triko, zelenou košili, oblečení na spaní, hygič (malý ručník, pasta, kartáček), baterku (ideálně čelovku), pevnou obuv, pláštěnku, čepice, rukavice, KPZ, minima, zápisník a psací potřeby. Na pátek velkou svačinu = večeři a pití (lahev alespoň 0,8l). Ze společných zásob vaříme od sobotní snídaně. Končíme nedělní sváčou na cestu. Vše zabalte do jednoho velkého pohodlného batohu, nic nebalte do tašek do ruky apod. Nezapomeňte nechat kousek volného místa na společné zásoby. Mobily a podobnou techniku nechte doma! V případě nutnosti je možno volat vedoucím.


Cena?
400 Kč (doneste na schůzku s přihláškou, nebo až na místo srazu)


Přihlašujte do středy 22. 11. (osobně, mejlem, smskou). Potřebujeme včas znát počty kvůli nákupu zásob. Díky!

PŘIHLÁŠKA