Výprava na Landštejn

První výprava v tomto školním roce je tu. Čeká nás cesta Českou Kanadou, která protne ikonický hrad Landštejn po cestě ze Slavonic do Kaprouna (po červené z.). Na konci naší cesty naskočíme do úzkokolejného vláčku a pojedeme spolu do Jindřichova Hradce. Nezapomeňte si dobře nabalit batoh. Počasí bude chladnější. I když budeme spát ve stanu, tak se vybavte teplým spacákem. Pokud ho někdo nesežene, tak nějaký zapůjčíme (dejte dopředu vědět).

Sraz: 16:15 Jihlava nádraží město/PÁTEK (24. 9. 2021)

Návrat: 16:15 Jihlava nádraží město/ (26. 9. 2021)

S sebou:      Teplý spacák, karimatka, zelená košile (šátek a minima), oddílové triko, pevné boty, kraťasy, dlouhé teplé kalhoty, podzimní bunda, mikina nebo svetr, čisté s. prádlo, kartáček a pasta, plavky, ručník, lžíci, láhev s pitím 1,5l, pokrývku hlavy, pláštěnku, baterku, nůž, KPZ, deník a tužka, 200 Kč (jako kapesné).

Večeři na pátek a snídani na první den.

Vše sbaleno v jednom pohodlném baťohu! Nezapomeňte si nechat nějaké místo na část stanu. Oblečení, co máte zrovna na sobě, znovu už nebalte. J

Cena:          350,-