Za mamuty na Číchov

(26. – 29. 10. 2022)

Sraz: ve středu 15:50 na autobusové zastávce Brtnice náměstí (16:01 jede bus)

Návrat: v sobotu 13:00 u klubovny  

Co nás čeká?

Vrátíme se do časů kmenových tlup, které před zimou myslí na jedinou věc – sehnat dostatek zásob na dlouhou zimu. Budeme stopovat a lovit mamuty, utužovat kmenové vztahy nebo zdobit své jeskyně malbou.

Co s sebou nebo na sebe?

Spacák, minima, teplé oblečení, bundu, oblečení na spaní, 1 teplé ponožky, čisté prádlo, šátek, čepici, malý ručník, kartáček a pastu na zuby, baterku, terénní obuv (pokud není nepromokavá tak jedny náhradní boty, ale opravdu jen jedny!), přezůvky, pláštěnku, KPZ, zápisník a tužku, středeční večeři + pití, 3 brambory.

>>> Nezapomeňte si nechat místo v batohu na společné zásoby! <<<

Cena? 450kč

PŘIHLÁŠKA