Zimní výprava Zašovice

Kdy, kde, v kolik?

Sraz v pátek 20. 1. na Chaloupkách (zámeček nad Novou Brtnicí) v 16:00. Návrat v neděli 22. 10., aut. zastávka Brtnice nám. v 14:50.

Co budeme dělat?

Vrátíme se na místo činu, tedy na místo našeho tábora. Čekají nás tradiční hry, vaření, řezání dřeva a spousta dalších dobrodružství. 

Co s sebou a na sebe?

Spacák, náhradní oblečení a čisté prádlo, oddílové triko, zelenou košili, oblečení na spaní, hygič (malý ručník, pasta, kartáček), baterku, přezuvky, pevnou obuv, pláštěnku, šátek, čepice, rukavice, KPZ, minima, zápisník a psací potřeby, 2 menší brambory. Na pátek velkou svačinu = večeři a pití (lahev alespoň 1l). Ze společných zásob vaříme od sobotní snídaně. Končíme nedělním obědem.

V případě sněhové nadílky: oteplovačky, sněhule, náhradní rukavice!

Vše zabalte do jednoho velkého pohodlného batohu, nic nebalte do tašek do ruky apod. Ať nic nezapomeneme v autobuse. Nezapomeňte nechat kousek volného místa na společné zásoby. Spíme ve vytápěné budově, všechno mokré celkem snadno usušíme. Mobily a podobnou techniku nechte doma! V případě nutnosti je možno volat vedoucím. 

Cena?

350 Kč (doneste na schůzku s přihláškou, nebo až na místo srazu)

Přihlašujte do středy 18. 1. (osobně, mejlem, smskou). Potřebujeme včas znát počty kvůli nákupu zásob. Díky!

PŘIHLÁŠKA